Let's Dance

 

 

Zespół powstał w 2015 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Tryb. Obecnie działa niezależnie pod kierownictwem Aleksandry Grabowskiej jego instruktora i choreografa. Na zespół składa się kilka grup - zależnych od umiejętności tanecznych. Techniką podstawową dla zespołu jest jazz i modern jazz. Korzystamy również z technik klasycznej, compentorary oraz gimnastyki artystycznej. 

Zespół uczestniczy w licznych pokazach i turniejach tanecznych. Aktualnie jest wicemistrzem Polski WADF w Jazz Dance 2017r.

Zespół regularnie uczestniczy w zajęciach z akrobatyki prowadzonych przez wykwalifikowanego trenera Grzegorza Woźnicę, który w swojej karierze tancerza sportowego wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza oraz Wicemistrza Polski i Świata. Jego wyczyny można podziwiać na deskach łódzkiego Teatru Arlekin, w którym jest kaskaderem.

Treningi zespołu od września 2018r. odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach od 17.00 do 20.00 w sali gimnastycznej Językowej Szkoły Podstatowej znajdującej się przy ulicy 1 Maja 18A (wjazd od ulicy Szerokiej).
Jest to nowo powstała profesjonalna sala taneczna z pełnym zapleczem, klimatyzowana, posiadająca amortyzowany, drewniany parkiet zapobiegający kontuzjom tancerzy.

                                                         

Jeśli chcecie dołączyć do Zespołu zapraszamy do zakładki Kontakt.

Zespół będzie prowadził nabór do grup tanecznych Let's Dance (dzieci w wieku od 5 do 12 lat) i Let's Dance Master (młodzież w wieku od 11 do 18 lat), od 20 do 31 sierpnia 2018r. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu meilowego i telefonicznego.